BEZPIECZNE I SKUTECZNE CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH

Nasza firma wykonuje usługi w sposób profesjonalny i terminowy. Dzięki użyciu markowych produktów specjalistycznych, które nie szkodzą nawet delikatnym tkaninom, gwarantujemy skuteczność naszych działań.

Stawiamy również na bezpieczeństwo domowników, dlatego czyszczenie kanap, tapicerek, wersalek, tapczanów, sof czy innych mebli wypoczynkowych odbywa się przy zastosowaniu programów antyalergicznych i z usuwaniem roztoczy. Zajmujemy się także czyszczeniem i konserwacją mebli skórzanych, do których stosujemy tylko i wyłącznie środki renomowanych firm.

Czyszczenie tapicerki meblowej oraz samochodowej zawsze odbywa się przy zastosowaniu maszyn firmy Karcher.

Czyścimy domek

CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCH

Czyszczenie mebli skórzanych z powodu ich struktury wymaga odpowiedniego przygotowania i wieloletniego doświadczenia. Korzystając ze środków czyszczących renomowanych firm, gwarantujemy kompleksowe i dogłębne oczyszczenie oraz nabłyszczanie mebli, dzięki czemu zyskują one pierwotny blask.

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE WYKŁADZIN I PRANIE DYWANÓW

Czyszczenie wykładzin oraz dywanów wykonujemy metodą natryskowo-ssącą (ekstrakcyjną) przy użyciu środków niepieniących, które skutecznie eliminują brud, kurz i roztocza. Nasze środki pozostawiają także powłokę impregnującą, która pozwala dłużej utrzymać włókna tkanin w czystości. Pranie ekstrakcyjne jest bardzo skuteczne, ponieważ wnika do najgłębszych warstw dywanu czy wykładziny i dzięki temu usuwa wszystkie nagromadzone zanieczyszczenia. Poradzi sobie również z plamami oleistymi, które trudno wywabić w warunkach domowych za pomocą popularnych detergentów dostępnych w sklepach.

Pranie i czyszczenie dywanów odbywa się z wykorzystaniem środków chemicznych, które dobieramy w zależności do rodzaju włókien, plam oraz stopnia zabrudzenia. Usługi wykonujemy przy użyciu maszyn firmy Karcher.

Czyścimy domek
Czyścimy domek

POZOSTAŁE USŁUGI

Jeżeli Twój dom wymaga generalnego sprzątania, w naszej ofercie znajdziesz także, oparte o technologię parową firmy Karcher: czyszczenie kafelek, szyb i ram okiennych, fug oraz armatury łazienkowej.

Czyścimy Domek
Agnieszka Rojek

ul. Ludwika Rydygiera 22d/56
87-100 Toruń